OSP Słopnice Dolne

Zdarzenia ze zwierzętami w roli głównej

W ciągu ostatnich kilkunastu dni kilkukrotnie byliśmy dysponowani do nietypowych zdarzeń z udziałem zwierząt. Serię zapoczątkowała pomoc pieskowy który wpadł do nieczynnego szamba z brudną wodą - zawartość wypompowano szamówką i zierzątko bezpieczie wydobyto. W działaniach udział poza OSP Słopnice również GBARt Mercedes JRG PSP Limanowa. Po liklu dniach w Zaświerczu do wykopu wpadła krowa - zwierzę przemieszczono w bezpieczne miejce skąd zdołała się wydostać o własnych siłach. Również w tym przypadku pogagali nam koledze z JRG PSP Limanowa. Ponadto dwukrotnie wyjeżdżano likwidować gniazda szerszeni. Tym sposobem licznik wyjazdów do zdarzeń zatrzymuje się na pozycji 16. 

 

21361058 1418662691581552 814556843 n

 

 

 

 

 

 

 

 

h